دنیای امروز ، دنیای تبلیغاتِ اثربخش و موثری ست که نیازمند دانش ، تخصص و تجربه است.

تبلیغات یکی از مهمترین روش های انتقال پیام است که هر مقدار این پیام خلاقانه تر و اصولی تر باشد ، تاثیر بیشتر و سریعتری به دنبال خواهد داشت. تبلیغات در دنیای مدرن امروز از زبان ، تصویر ، رنگ ، صدا و احساس بهره گرفته تا این پیام را به بهترین صورت ممکن به مخاطبان اش برساند.

تبلیغات به شما کمک می کند تا ؛ برند خود را معرفی کرده ، فروش خود را افزایش داده و کالا و خدماتتان را معرفی نمایید. همچنین باعث افزایش آگاهی مخاطبان نسبت به ورود محصول شما به بازار شده و آنان را ترغیب به استفاده  از محصول یا خدمتتان می کند.

 

شرکت تبلیغاتی نگین هزاره سوم ، با حضور تیم های متبحر تبلیغاتی ، با دانش روز و با تجربه طولانی در دنیای تبلیغات ، فعالیت خود را از سال 1391 آغاز نموده و بر آن است تا با ارائه روش های نوین تبلیغاتی جایگاه ویژه ای را برای محصولات و خدمات شما در بازارهای داخلی و بین المللی فراهم آورد.

نگین هزاره سوم  با شعار   " با ما همه چیز درباره شماست "   و با تکیه بر تجربیات سالیان گذشته در امر تبلیغات و بهره مندی از نیروهای متخصص این رشته ، همواره خود را در کنارِ مشتریان احساس کرده و با تمامی انرژی ، توان و امکانات به روز ، در جهت رونق کسب و کارِ ایشان همراهشان بوده است.

لازم به توضیح و تاکید است که برای ما این فقط یک شعار نیست ، بلکه این کلمات ، به عنوان یک ارزش برای مجموعه به حساب آمده و هدف و نگاهِ ما به مشتریان در این راستا می باشد. زیرا معتقدیم مشتری مداری و تعهد به معنای واقعی کلمه ، منجر به بهره وری و رشد پایدار می گردد.